Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi Klienta włoskojęzycznego

Green Cell

  • Kalwaryjska 33, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Green Cell

Kalwaryjska 33

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta mailowa, telefoniczna oraz przez czat

  • Przyjmowanie i obsługa zamówień/reklamacji/zwrotów mailowo, telefonicznie, przez czat

  • Wystawianie korekt faktur zagranicznych oraz obsługa zamówień anulowanych

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta

  • Utrzymanie wysokiej pozycji sprzedawcy na powierzonej platformie sprzedażowej oraz monitorowanie statystyk

  • Obsługa komentarzy i zapytań pod produktami na platformie sprzedażowej

Nasze wymagania

  • Biegle posługujesz się językiem włoskim (mówiony i pisany C1-C2)

  • Posiadasz wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe językowe)

  • Potrafisz nawiązywać dobre relacje i pracuje zespołowo

  • Dobrze znasz pakiet MS Office

  • Masz za sobą pierwsze doświadczenie w obsłudze Klientów

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowa zlecenie,

  • szkolenia produktowe,

  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,

  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy w energicznym zespole,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

Green Cell

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Rozwijaj z nami świat zrównoważonej energii!

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy