Specjalista ds. obsługi klienta

YUDO POLAND SP Z O OO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma YUDO POLAND Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • Kontakt z klientem (mailowy, telefoniczny)
  • Promowanie produktów i towarów YUDO na terenie Polski i innych Krajów europejskich
  • Utrzymywanie dobrych stosunków handlowych z pozyskanymi i dotychczasowymi Klientami,
  • Dobór wg. Potrzeb klienta - kontrolerów temperatury i kontrolerów wtrysku, dysz i kompletnych układów YUDO,
  • Doradztwo techniczne w sprawach części zamiennych,
  • Negocjacje cenowe, ofertowanie dla Klienta
  • Wsparcie i współpraca z serwisem, doradcami technicznymi i menadżerami,
  • Zaopatrzenie i gospodarka magazynowa
  • Współpraca z innymi działami, udzielanie odpowiedzi na zapytania,
  • Współpraca ze spółkami z grupy YUDO oraz klientami w ramach realizowanych projektów

Oferujemy:

  • Prace w dynamicznej rozwijającej się na rynku europejskim firmie
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zapewniamy:

  • Szkolenia, podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Telefon i laptop

Oczekiwania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość Microsoft Excel, Power Point, Microsoft Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane - podstawowa znajomości urządzeń i zagadnień z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych – nie jest to warunek konieczny

Kandydatury prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy