Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

CDA Polska SP. Z O.O. SP.K.O firmie

  • Robotnicza 60, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CDA Polska SP. Z O.O. SP.K.

Robotnicza 60

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami

  • doradztwo w zakresie akcesoriów wchodzących w skład oferty firmy

  • obsługa programu sprzedażowego Subiekt

  • przyjmowanie i monitorowanie procesu realizacji zamówień

  • kontrola płatności

  • kreowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • współtworzenie właściwego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • znajomość pakietu MS Office

  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność organizacji czasu pracy / zaangażowanie w działaniu, komunikatywność

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość rynku akcesoriów do szkła hartowanego oraz programu Subiekt będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju osobistego

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

CDA Polska Sp. z o. o. Sp. k. jest liderem w branży akcesoriów do szkła hartowanego w Polsce.

Przewiń do profilu firmy