Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

Pfleiderer GroupO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa realizacji procesu zamówień w ramach obsługiwanych klientów polskich i zagranicznych,

  • Uzgadnianie i obsługa codziennych dostaw towarów do klientów, przygotowanie niezbędnych dokumentów,

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji zamówień i dostaw do klientów,

  • Obsługa zapytań od klientów, doradztwo w zakresie oferowanych produktów, kwestii logistycznych itp.,

  • Bieżące monitorowanie sytuacji płatniczej klientów oraz terminowości załadunków i dostaw do klientów,

  • Wsparcie Działu Sprzedaży w procesie prognozowania i realizacji założonych planów sprzedaży,

  • Obsługa reklamacji wpływających od klientów,

  • Przygotowywanie analiz sprzedażowych, raportów operacyjnych, prezentacji,

  • Raportowanie zgodnie z przyjętymi procedurami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Preferowane posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,

  • Preferowana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,

  • Nastawienie na współpracę w zespole,

  • Inicjatywa i zaangażowanie, dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Doskonała umiejętność organizacji pracy własnej i właściwego określania priorytetów,

  • Umiejętność współpracy z różnymi partnerami biznesowymi oraz nastawienie na budowanie długotrwałych relacji.

To oferujemy

  • Duży zakres odpowiedzialności, samodzielności i decyzyjności w realizacji zadań

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych doświadczeń zawodowych oraz zaangażowania

  • Możliwości rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach i projektach

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Premię uzależnioną od poziomu realizacji wyznaczonych celów

Pfleiderer Group

Jesteśmy wiodącym w Europie Środkowo-Wschodniej producentem materiałów dla meblarstwa, budownictwa i wyposażenia wnętrz. Oferujemy zaawansowane technologicznie oraz bogate pod względem wzornictwa rozwiązania dla

przestrzeni mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane pracą na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV używając przycisku „Aplikuj”.