Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Warsaw Concierge Group Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa stanowiska concierge w budynku mieszkalnym lub biurowym,
  • bieżąca koordynacja i realizacja zleceń concierge złożonych przez Klientów,
  • rejestrowanie zleceń w CRM oraz codzienna praca w oparciu o system,
  • proaktywna praca z bazą Klientów i budowanie długotrwałych relacji,
  • promowanie usługi concierge wśród Klientów,
  • monitorowanie kalendarza atrakcyjnych wydarzeń w branży rozrywkowej związanych ze sportem, muzyką, teatrem, motoryzacją,
  • współpraca z partnerami i podwykonawcami,
  • raportowanie do przełożonego.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej lub obsłudze Klienta Premium,
  • zainteresowanie lifestylem i znajomością marek luksusowych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja),
  • dobra organizacja pracy i dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

To oferujemy

  • szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • elastyczny system godzin pracy (praca zmianowa),
  • pracę w młodym, zgranym zespole.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Warsaw Concierge Group Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą działająca na rynku dóbr i usług luksusowych. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze concierge & lifestyle management. Od 2011 roku obsługujemy Klientów prywatnych, należących do sektora HNWI oraz dostarczamy usługi Klientom korporacyjnym, m.in. property concierge i brand concierge.

Świadczymy również usługi z zakresu service design oraz brand hospitality. Realizujemy dedykowane projekty consultingowe. Tworzymy własne marki lifestylowe, którymi zarządzamy w ramach naszej działalności.

Specjalista ds. Obsługi Klienta, Wrocław