Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Narodowy Fundusz Gwarancyjny

Danuty Siedzikówny 12

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z Klientami (telefoniczny i mailowy)

  • rozpoznanie potrzeb Klienta i dopasowanie oferty

  • negocjacje warunków umowy

  • realizacja planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • determinacja do realizacji celów i motywacja do pracy

  • mile widziana znajomość specyfikacji pracy z klientem biznesowym

  • umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby klientów

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny, miesięczny system premiowy

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

  • liczne konkursy sprzedażowe z nagrodami

  • profesjonalne szkolenia wdrożeniowe z wiedzy o naszych produktach, warsztaty z technik sprzedażowych

  • fantastyczny zespół i wspierającego menedżera

  • Benefity

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • świetne bistro

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują