Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

FLHF S.A.

FLHF S.A.

Antoniego Słonimskiego 1A

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów sklepu internetowego: elektroniczna i telefoniczna,

  • udzielanie informacji i doradztwo w sprawie zamówień,

  • techniczne wsparcie w obsłudze transakcji, pomoc w rozwiązywaniu problemów,

  • czynny udział w rozbudowie firmy.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego, w tym zasad ortografii i gramatyki,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi kanałów sprzedażowych,

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, ambitnym i rozwijającym się zespole,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po wcześniejszym okresie próbnym,

  • pracę w biurze w centrum Wrocławia z łatwym dojazdem,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i zaangażowania,

  • przyjazną atmosferę i wsparcie techniczne,

  • aromatyczną kawę i bezpłatny parking.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

FLHF S.A.

Wszystko dla domu - tak w skrócie można opisać naszą misję. Domowe tekstylia, stylowe dodatki i nieszablonowe inspiracje są motywem przewodnim naszej działalności. Ciekawe wzornictwo, najmodniejsze materiały i praktyczne produkty sprawiają, że jesteśmy jednym z największych importerów artykułów wyposażenia wnętrz oraz tekstyliów.

Przewiń do profilu firmy