Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

ROHLIG SUUS Logistics S.A

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z Klientem i jego Odbiorcami poczynając od wsparcia na etapie składania zleceń poprzez bieżące informowanie o statusie przesyłki i rozwiązywanie wszystkich kwestii operacyjnych dotyczących współpracy,

  • bieżący monitoring realizacji dostaw,

  • raportowanie jakościowych parametrów współpracy,

  • współpraca z innymi działami i oddziałami wewnątrz firmy, w celu kompleksowej obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego,

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem,

  • znajomość branży logistycznej oraz łańcucha dostaw,

  • wysoka kultura osobista,

  • asertywność, sumienność i dokładność,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu,

  • znajomość Pakietu MS Office – w szczególności Excel,

  • podzielność uwagi i umiejętność nadawania zadaniom priorytetów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • narzędzia pracy

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania

w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.

Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.

Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy