Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

plac Powstańców Śląskich 1 201

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • obsługa telefoniczna (głównie połączenia przychodzące) i mailowa placówki edukacyjnej,

  • przedstawienie słuchaczom oferty szkoleniowej,

  • rzetelne przekazywanie informacji naszym Klientom,

  • przeprowadzenie studentów przez procesy autoryzacji,

  • utrzymywanie pozytywnych relacji i kontaktów z Klientem,

  • wystawianie faktur i inne prace administracyjne,

  • współtworzenie raportów indywidualnych oraz zespołowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

  • bogate słownictwo,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dobra organizacja pracy,

  • znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Dysk Google, mile widziane również Trello),

  • cierpliwość, skrupulatność oraz zaangażowanie,

  • rzetelność podczas realizowania powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • stabilność w zakresie formy zatrudnienia,

  • wpełni wyposażone komfortowe biuro w centrum Wrocławia,

  • stałe godz. pracy, od pon. do pt., w godz. od 9 do 17,

  • profesjonalny system szkoleń i warsztatów wdrożeniowych,

  • pracę w kilkuosobowym zespole,

  • brak dress code.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne