Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Pyszne.pl

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Pyszne.pl

Powstańców Śląskich 9

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Praca z wykorzystaniem różnych kanałów kontaktu: telefon, e-mail, chat

  • Weryfikacja i rozwiązywanie zgłoszeń Klientów w oparciu o wiedzę procesową nabytą podczas szkolenia

  • Zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi

  • Dbanie o wysoką satysfakcję Klientów,

  • Weryfikacja przekazywanych danych oraz wprowadzanie ich prawidłowo do systemu

  • Specjalizacja w jednym z obszarów np. Social Media, Customer Services Administrator

  • Realizacja wyznaczonych celów (KPI)

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji na podstawie określonego procesu

  • Znajomość języka angielskiego, która pozwoli Ci zrozumieć Klienta obcojęzycznego - min. B1

  • Gotowość podjęcia współpracy na pełen etat w systemie zmianowym, włącznie z dniami weekendowymi

  • Znajomość obsługi narzędzi takich jak: Slack, Google Workspace, Zendesk (mile widziane)

  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne: zdolność do profesjonalnego i przyjaznego prowadzenia rozmów z Klientami, pozytywne nastawienie oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów naszych Klientów

  • Zorientowanie na osiąganie ustalonych celów oraz chęć do nauki

To oferujemy

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy

  • Służbowy laptop oraz możliwość pracy hybrydowej - maksymalnie 2 dni pracy zdalnej

  • Dofinansowanie do karty sportowej i prywatnej opieki medycznej

  • Darmowy kurs języka angielskiego

  • Pełne wsparcie na nowym stanowisku - czyli wewnętrzne szkolenia dla Pracowników!

  • Takeaway Pay - czyli dofinansowanie, które można wykorzystać na zamawianie jedzenia w Pyszne.pl

  • W biurze - świeże owoce, bilard, minigolf, ping-pong

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • bony żywieniowe

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

W Pyszne.pl oferujemy Ci możliwość rozwoju u boku najbardziej uzdolnionych pracowników jednej z wiodących na świecie firm zajmujących się dostarczaniem żywności. Zapewniając kreatywne, dynamiczne i innowacyjne środowisko pracy, wspieramy nasze talenty i dajemy im składniki niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Diversity, Inclusion & Belonging

Niezależnie od tego kim jesteś, jak wyglądasz, kogo kochasz i skąd pochodzisz w Pyszne.pl / Just Eat Takeaway.com znajdziesz swoje miejsce. Zależy nam na tworzeniu kultury wspierającej różnorodność osób oraz ich poglądów. Wszyscy nasi pracownicy są częścią globalnej społeczności i mogą każdego dnia wnosić do pracy swoje niepowtarzalne ja.

Pyszne.pl

Zastanawiasz się czy warto dołączyć do naszego działu Customer Service?

Warto! Ponieważ miliony użytkowników zamawia jedzenie właśnie z nami.

Od sushi w Amsterdamie po burgera we Wrocławiu - każdego dnia obsługujemy miłośników jedzenia w całej Polsce. Jesteśmy jednym z 23 krajów, w których działa Pyszne.pl/ Just Eat Takeaway.com, obsługując około 100 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie!

Przewiń do profilu firmy