Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Ok-Moto Sp. z o.o.

  • Szczęśliwa 33
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Szczęśliwa 33

Wrocław

Autotesto.pl - Ogólnopolska Sieć Rzeczoznawców  Motoryzacyjnych to innowacyjna firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Lider branży oględzin pojazdów przed zakupem, działający na terenie całego kraju. Oszczędzamy czas, pieniądze i nerwy osób, dla których liczy się skuteczna diagnostyka samochodu przed zakupem i udany zakup używanego auta.

Naszą siedzibą jest Wrocław - biurowiec Sky Tower

Twoje zadania będą polegały na:

  • kontakcie z klientem,
  • prowadzeniu procesu realizacji zleceń,
  • koordynowaniu pracy Ekspertów w terenie,
  • realizacji zadań wyznaczonych przez przełożonych,
  • dbaniu o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi klienta.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • zaangażowania w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • komunikatywności, optymizmu,
  • poprawnej polszczyzny, łatwości w artykułowaniu swoich myśli,
  • podstawowej znajomości MS Office,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta oraz znajomość realiów rynku motoryzacyjnego,
  • mile widziany statusu studenta lub ucznia.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • możliwość realizowania zadań dodatkowych i rozwijania swoich pasji związanych z motoryzacją,
  • nabranie doświadczenia pracy w innowacyjnej firmie, która jest na pozycji lidera,
  • praca w nowoczesnym biurowcu w centrum miasta,
  • wysokiej jakości sprzęt do pracy oraz wygodne i przestronne stanowisko.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia z możliwościami awansu,
  • wdrożenie i przystosowanie do pracy "krok po kroku",
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon służbowy, laptop),
  • opieka medyczna,
  • wesołe towarzystwo pozostałych pracowników :)
  • Praca w atrakcyjnej lokalizacji - biurowiec SkyTower.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne