Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

AQUILA Września Sp. z o. o.O firmie

AQUILA Września Sp. z o. o.

Objazdowa 6A

Września

poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Zakres podstawowych obowiązków:

  • Kontakt z Klientami Firmy w zakresie codziennej współpracy,
  • Monitorowanie realizacji zamówień,
  • Ścisła współpracy z pozostałymi działami,
  • Współudział w osiągnięciu celów sprzedażowych.

Wymagania wobec kandydata:

  • Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe)
  • Doświadczenie w dziale sprzedaży lub logistyki w firmie produkcyjnej
  • Zaangażowanie w działaniu i orientacja na realizację zadań
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole i konstruktywne rozwiązywanie problemów
  • Sumienność w wykonywaniu przydzielonych zadań
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, mile widziana znajomość SAP)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilną i interesująca pracę w strukturach międzynarodowej grupy dającą spore możliwości zawodowej samorealizacji
  • Udział w procesie kreowania wizerunku firmy
  • Ciekawe i motywujące zadania
  • Przyjazna atmosferę
  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać
za pomocą przycisku Aplikuj Teraz
lub pocztę na adres: AQUILA Września,
ul. Objazdowa 6a, 62-300 Września
z dopiskiem: „Specjalista ds. logistyki”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie do wybranych kandydatów.

  • Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AOUILA WRZEŚNIA Sp. z o.o. z siedzibę we Wrześni przy ulicy Objazdowej 6a zgodnie z ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.. poz. 922)".
  • Informujemy, ze Administratorem danych jest AOUILA WRZEŚNIA Sp. z o.o. z siedzibę we Wrześni przy ulicy Objazdowej 6a.
  • Podane dane zbierane sę dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
  • Jeżeli uznaję Państwo, ze dane osobowe będę przetwarzane niezgodnie z wymogami prawa maję Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
  • Informujemy, maję Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłosić sprzeciw. W tym celu prosimy o kontakt [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy