Specjalista ds. obsługi klienta

VPK PACKAGING POLSKA Sp. z o.o.

  • Września

    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientami w zakresie codziennej współpracy

  • Wsparcie Działu Sprzedaży

  • Monitorowanie realizacji zamówień

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami

  • Współudział w osiągnięciu celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w Dziale Sprzedaży lub Logistyki w firmie produkcyjnej

  • Zaangażowanie w działaniu i orientacja na realizację zadań

  • Wysokie zdolności interpersonalne

  • Umiejętność pracy w zespole i konstruktywne rozwiązywanie problemów

  • Sumienność w wykonywaniu zadań

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, mile widziana znajomość SAP)

To oferujemy

  • Stabilną, ambitną i interesującą pracę w międzynarodowej firmie

  • Udział w procesie kreowania wizerunku firmy

  • Ciekawe i motywujące zadania

  • Przyjazną atmosferę

  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków

  • Dodatkowy system premiowania

  • Pakiet medyczny „Lux Med” dla pracownika i jego rodziny

  • Prasę branżową

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

Masz świetny kontakt z klientem i posiadasz doświadczenie w Dziale Customer Service? Możesz pracować w jednej z najlepiej rozwijających się obecnie branż na rynku. Czekamy na Ciebie!

Firma VPK PACKAGING POLSKA Sp. z o.o. - producent opakowań z tektury falistej - należący do grupy VPK Packaging NV.

Przewiń do profilu firmy