Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta z j. angielskim

DeMi Poland Sp. z o.o. Sp. k. O firmie

  • Dębica, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma DeMi Poland jest producentem marki WOOKAH. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości drewna, metalu, skóry i szkła. Zajmujemy się wszystkimi procesami od etapu koncepcji i projektowania do końcowej fazy sprzedaży gotowego produktu naszym klientom i dystrybutorom zlokalizowanym na całym świecie. Sprzedajemy głównie na rynek zagraniczny a nasze produkty eksportowane są do 70 krajów na 6 kontynentach. Poszukujemy zaangażowanych i doświadczonych kandydatów, gotowych wesprzeć swoimi kompetencjami nasz 50-osobowy zespół. Zapraszamy do współpracy!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • współpraca z klientami z całego świata prowadzona w języku angielskim,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie relacji z obecnymi,
  • współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia jak najlepszej jakości obsługi zamówień,
  • kompleksowa obsługa zamówień.

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość angielskiego - warunek konieczny (przynajmniej odpowiednik poziomu B2),
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • umiejętność organizacji i planowania pracy, rzetelność, obowiązkowość i uczciwość,
  • wysoki poziom zaangażowania w realizowane projekty,
  • otwartość i umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.

MILE WIDZIANE:

  • znajomość języka niemieckiego (przynajmniej odpowiednik poziomu B1),
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów,
  • znajomość zasad handlu międzynarodowego.

OFERUJEMY:

  • szkolenie wstępne i okres wdrożeniowy,
  • pracę z produktem rozpoznawalnym w branży na całym świecie,
  • możliwość kreowania i koordynowania ciekawych projektów,
  • współpracę z zagranicznymi partnerami z całego świata,
  • stałą pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie skorelowane z poziomem osiąganych wyników, posiadanym doświadczeniem oraz umiejętnościami,
  • dofinansowanie karty Multisport,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby udziału w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez DeMi Poland sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Dębicy”.

Ogłoszenie archiwalne