Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta z j.angielskim

MULTEAFILO firmie

  • Dobrzyca (pow. pleszewski)

    Dobrzyca (pow. pleszewski), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i rozwijanie pozytywnych relacji z kontrahentami

  • Obsługa sprzedażowa i bieżący kontakt z klientami głównie zagranicznymi

  • Współpraca z klientami w zakresie wysyłek produktów

  • Współpraca z działami wewnątrz firmy

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji sprzedażowej

  • Przygotowywanie raportów, analiz i zestawień

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2 - warunek konieczny

  • Mile widziane doświadczenie na podobny stanowisku

  • Mile widziane wykształcenie ekonomiczne, logistyczne, stosunki międzynarodowe lub pokrewne

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)

  • Umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, systematyczność, dokładność

To oferujemy

  • Pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej, które stale się rozwija

  • Ustrukturyzowany program wdrożenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracę w kompetentnym zespole

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • bonus świąteczny

  • nagrody za pomysły usprawniające pracę

MULTEAFIL

Jesteśmy stabilną i stale rozwijającą się międzynarodową firmą, która specjalizuje się w produkcji herbaty. Działamy w sektorze B2B współpracując z największymi koncernami, a nasze produkty eksportujemy do krajów na każdym kontynencie. Wyróżnia nas elastyczność, ekspercka wiedza i unikalne doświadczenie budowane przez lata działalności w branży. Dzięki wysokim standardom jakości i indywidualnemu podejściu do klienta z powodzeniem wspieramy naszych partnerów na rynku herbaty.

Przewiń do profilu firmy