Specjalista ds. Obsługi Klienta (z j.angielskim i j.niemieckim)

Demant Business Services

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja różnorodnych zadań, wszystkie związane z procesem zamówienia.

  • Samodzielne wprowadzanie zamówień do systemu.

  • Automatyzacja obsługi zamówień i rozwiązywanie bieżących problemów.

  • Komunikacja z klientami, działem sprzedaży, naszymi zewnętrznymi partnerami w obszarze logistyki i innymi interesariuszami.

  • Obsługa zamówień zwrotu i powiązane procesy kredytowe.

  • Udział w obsłudze zagadnień związanych z integracją systemów ERP.

Nasze wymagania

  • posługujesz się językiem angielskim i niemieckim, na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientem;

  • jesteś osobą ustrukturyzowaną, zwracającą uwagę na detale;

  • rozumiesz wartość ducha zespołowego i reprezentujesz otwartą komunikację z proaktywnym nastawieniem do nowych zadań;

  • potrafisz budować długotrwałe relacje z klientem biznesowym;

  • jesteś osobą elastyczną i potrafisz radzić sobie z nieprzewidzianymi wyzwaniami;

Mile widziane

  • doświadczenie we współpracy z klientem w branży e-commerce

  • doświadczenie w pracy z systemami ERP

  • doświadczenie w sporządzaniu raportów w Excel lub Power BI

  • PAMIĘTAJ! Jeśli nie posiadasz doświadczenia w powyższych, wszystkiego się z nami nauczysz!:)

To oferujemy

  • możliwość bycia częścią fantastycznego zespołu zmotywowanych i ambitnych ludzi;

  • możliwość przyczynienia się do optymalizacji procesów i najlepszych praktyk w organizacji;

  • codzienne wyzwania w dynamicznym środowisku pracy w międzynarodowej firmie;

  • możliwość pracy z kolegami z całego świata w języku angielskim i klientami w języku niemieckim;

  • realne możliwości rozwoju i szkolenia;

  • pakiet benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, zniżki na bilety do kina, karta sportowa, karta rabatowa, program poleceń pracowników, zniżki na produkty Demant i wiele innych;

  • pracę, gdzie realnie opiekujesz się klientem (to nie jest call center ani aktywna sprzedaż);

  • szybki i sprawny proces rekrutacji: Specjaliści (demantszczecin.pl)😊

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • dopłata do komunikacji miejskiej

  • karta zniżkowa do pobliskich restauracji/sklepów

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z rekruterem

2

Rozmowa z managerem

3

Spotkanie ofertowe

Demant jest wiodącą na świecie grupą zajmującą się protetyką słuchu, która oferuje rozwiązania i usługi pomagające osobom z ubytkiem słuchu w kontaktach i komunikacji z otaczającym ich światem. Od ponad stu lat Grupa Demant odgrywa istotną rolę w rozwoju innowacyjnych technologii i know-how, które przyczyniają się do poprawy słuchu i zdrowia ludzi. Firma jest aktywna i zaangażowana pod każdym względem - począwszy od aparatów i implantów słuchowych po usługi dla protetyki słuchu na całym świecie. Istotną częścią grupy jest również rozwijająca się działalność w zakresie inteligentnych rozwiązań audio dla gier i komunikacji biurowej.

Nasze korzenie w Polsce sięgają, aż do 2007 roku, w którym to firma rozpoczęła swoją działalność pod nazwą Oticon Polska Production. Od samego początku specjalizowała się w produkcji aparatów słuchowych, wytwarzanych w głównym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Mierzynie.

W 2015 roku zdecydowano o utworzeniu spółki DGS Business Services w centrum Szczecina, świadczącej wspólne usługi dla firm należących do całej grupy. Następna zmiana nastąpiła w 2019, gdy podjęto decyzję o ujednoliceniu marki w całej globalnej organizacji na Demant.

W Szczecinie odpowiadamy za obsługę finansową, zapewnianie jakości i spełnianie wymagań prawnych oraz wsparcie firm z grupy Demant w obszarze IT. W ramach prowadzonego w niej międzynarodowego zespołu Badań i Rozwoju (R&D), polscy i duńscy specjaliści tworzą oprogramowanie dla technologii stosowanych w najnowocześniejszych aparatach słuchowych.

Przewiń do profilu firmy