Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta z j. angielskim

Graphic West Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Nowogard, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Graphic West Poland Sp. z o.o.

Graphic West Poland Sp. z o.o. to polski oddział firmy Graphic West International. Firma jest międzynarodowym dostawcą opakowań kartonowych dla przemysłu farmaceutycznego. Od lat udowadnia, że innowacje mogą pochodzić z mało prawdopodobnych źródeł.

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa zamówień od klientów
  • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta (kontakt telefoniczny i mailowy)
  • Dbałość o zgodność procesu realizacji zamówień z procedurami wewnętrznymi
  • Współpraca z działem produkcji, magazynem, Kontroli jakości i przygotowania produkcji
  • Budowanie dobrych relacji i długofalowej współpracy z klientami firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta, szczególnie B2B
  • Bardzo dobry poziom umiejętności pracy z oprogramowaniem komputerowym (MSOffice)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Wiedza z zakresu standardów profesjonalnej obsługi klienta biznesowego
  • Wykształcenia co najmniej średnie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętności analitycznego myślenia, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Silna motywacja do pracy, samodzielność w działaniu i pro-aktywna postawa

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość poznania branży opakowań kartonowych
  • Potrafisz samodzielnie pracować, a multi tasking nie jest Ci obcy, a ponadto wychodzisz z inicjatywą
  • Masz rzeczywiste chęci do pracy, potrafisz dotrzymać terminów i jesteś dokładny w tym co robisz
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne