Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta z j. angielskim

Z Management Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
5 0006 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Z Management Sp. z o.o.

Technologiczna 2

Opole

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż nowoczesnych rozwiązań obecnym i przyszłym klientom (branża gamingowa);

  • planowanie działań sprzedażowych, promocyjnych i ich realizację;

  • bieżąca obsługa klientów, badanie i raportowanie ich potrzeb;

  • dbanie o pozycjonowanie produktu na stronach internetowych obecnych klientów;

  • przygotowywanie miesięcznych rozliczeń, włączając odliczanie kosztów kampanii promocyjnych;

  • uczestnictwo w spotkaniach, konferencjach i negocjacjach handlowych – w tym wyjazdy na targi;

  • bycia ambasadorem marki.

Nasze wymagania

  • posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji przychodzi Ci z łatwością;

  • jesteś nastawiony na sukces i zdeterminowany by osiągnąć swój cel;

  • masz doświadczenie w sprzedaży i lubisz negocjacje;

  • jesteś samodzielny i skuteczny, choć praca zespołowa nie jest Ci obca;

  • będziesz dyspozycyjny i elastyczny dla swoich klientów;

  • jesteś biegły w obsłudze pakietu MS Office, znasz i rozumiesz Internet.

To oferujemy

  • pracę w zespole silnie zorientowanym na rozwój i współpracę

  • udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych na całym świecie

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności

  • szansa na znaczący rozwój kompetencji i szybkie efekty swojej pracy

  • elastyczne godziny pracy i biuro w centrum Opola

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Pasjonujesz się grami i marzysz o rozpoczęciu kariery w GameDevie? Nie boisz się wyzwań i chcesz rozwinąć skrzydła w firmie o międzynarodowej renomie? Dołącz do #TeamWazdan i twórz z nami gry, które podbijają świat!

Przewiń do profilu firmy