Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta z j. angielskim

Molex

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie  stałego kontaktu z klientami

  • Realizowanie i aktualizowanie całego procesu zamówienia

  • Dbanie o właściwy przepływ informacji w procesie realizacji zamówienia

  • Aktywna współpraca z innymi działami w ramach realizacji zamówienia

  • Obsługiwanie zamówień w systemie SAP

  • Uzgadnianie z klientem terminów realizacji wysyłek przygotowanego zamówienia

  • Współpraca z działem jakości w ramach obsługi reklamacji i zwrotów

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość język angielskiego (zarówno w mowie jak i piśmie)

  • Motywacja i energia do działania

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność określania priorytetów w otrzymywanych zadanach

  • Dobra organizacja własnego czasu pracy

  • Sumienność i dokładność

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel)

  • Wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w obsłudze klienta może być dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane

To oferujemy

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji

  • Współpraca ze specjalistami, którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • Dużą samodzielność - jesteśmy otwarci na Twoje inicjatywy

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Molex

Od ponad 30. lat Molex Connected Enterprise Solutions (CES) produkuje i dostarcza wszechstronny zestaw produktów miedzianych i światłowodowych tworzących uniwersalny system okablowania strukturalnego. Do naszego zespołu w Tczewie poszukujemy Kandydata/kę na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta z j. angielskim.

Przewiń do profilu firmy