Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. francuskim

FOREVER LOGISTICS KUBIAK sp.j.

5 00014 000 brutto / mies.

Generała Jarosława Dąbrowskiego 238

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów,

  • Tworzenie ofert handlowych,

  • Nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami,

  • Koordynowanie procesu zamówień,

  • Prowadzenie korespondencji handlowej,

  • Obsługa klientów w trakcie realizacji usług spedycyjnych na terenie Unii Europejskiej,

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze Logistyki lub Transportu,

  • Znajomość języka francuskiego – warunek konieczny,

  • Dobra znajomość MS Excel i MS PowerPoint,

  • Mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne lub handlowe,

  • Mile widziana znajomość technik sprzedaży,

  • Zdolności interpersonalne,

  • Samodyscyplina i motywacja do osiągnięcia celów,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Komunikatywność i kreatywność,

  • Umiejętność budowania trwałych i pozytywnych relacji z klientami,

  • Umiejętności organizacyjne i negocjacyjne,

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z całkowicie polskim kapitałem,

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole,

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • System premiowania bardzo atrakcyjny!!!

  • Współpracę z profesjonalnym zespołem fachowców,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, szkolenia

O nas

Firma Logistyczna zajmująca się transportem międzynarodowym na terenie Unii Europejskiej poszukuje kreatywnych osób na stanowisko :

Specjalista ds. Obsługi Klienta z Francuskim

Mile jest widziana osoba już znająca ten rynek.

Własna baza klientów bardzo mile widziana :)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV przez portal.