Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta z j. francuskim

NOTEDECO JANKOWIAK SPÓŁKA JAWNA

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klienta w zakresie przyjmowania i realizacji zamówień

  • prowadzenie dokumentacji handlowej

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • przygotowywanie ofert handlowych i pełnej dokumentacji posprzedażowej

  • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy

  • realizacja zadań przy współpracy z innymi działami spółki

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • znajomość j. angielskiego i j. francuskiego w mowie i piśmie

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • samodzielność, operatywność,

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

  • umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacji

  • pasja w działaniu i otwartość na nowe wyzwania

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • praca od poniedziałku do piątku (8-16)

  • wynagrodzenie 5600zł brutto

  • pakiet szkoleń wprowadzających i profesjonalne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy

  • ciekawą, dynamiczną pracę w szybko rozwijającej się i stabilnej firmie rodzinnej

  • zdobycie doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu

  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.