Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi Klienta z j. francuskim

GLOBAL PROSPECT GROUP SP. Z O.O.

  • Chłodna 5, Suwałki
    Suwałki, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Chłodna 5

Suwałki

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów branży transport i spedycja w języku francuskim

  • Obsługa poczty elektronicznej - kontakt z klientem francuskim

  • Budowanie trwałej relacji z klientem francuskim

  • Nadzór nad jakością prowadzonych usług

  • Nadzór nad realizacją zleceń we współpracy ze spedytorem

  • Kontrola przebiegu realizacji zleceń transportowych w języku francuskim

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego (warunek konieczny)

  • Umiejętność sprawnej komunikacji i pracy w zespole

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę a także wysokiej motywacji w działaniu

  • Nie jest konieczna znajomość branży transportowej, pod tym kątem szkolimy naszych pracowników we własnym zakresie. Najważniejsza jest znajomość języka francuskiego

  • Jeśli posiadasz doświadczenie w branży, masz własną bazę sprawdzonych, uczciwych klientów wówczas istnieje możliwość dogadania indywidualnych warunków współpracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Motywacyjny system wynagrodzeń: podstawa + realna prowizja

  • Wszelkie narzędzia potrzebne do realizacji powierzonych obowiązków

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze

  • Pakiet niezbędnych szkoleń z profesjonalistami

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Samochód służbowy - do uzgodnienia

  • Pakiet medyczny

  • Praca w ładnym nowoczesnym biurze

  • Chill room

  • Wynagrodzenie 4000 – 8 000 pln brutto – w zależności od doświadczenia

  • Gwarantuje wynagrodzenie nie mniej niż 3tys netto (na rękę)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Global Prospect Sp. Z O.O. to firma zajmująca się transportem i spedycją głównie na rynku francuskim. W krótkim czasie staliśmy się jedna z wiodących polskich firm spedycyjnych działających na rynku francuskim. W związku z rozwojem oddziału w Bydgoszczy oraz Suwałkach poszukujemy pracowników.

Z naszych usług korzystają zarówno globalne marki tj, DB Schenker, Dimotrans Group, Kuehne + Nagel, DHL jak również firmy małe, rodzinne firmy produkcyjne i eksportujące swoje produkty na terenie całej Europy. Cieszymy się nienaganną opinią kontrahentów, co sprawia nam największą radość. Dbając o każde detale oraz stały rozwój mają wpływ by jakość świadczonych przez nas usług nie ulegała zmianie. Traktujemy naszych klientów tak, jak sami byśmy chcieli być potraktowani zlecając usługi transportowe odpowiedniej firmie. Global Prospect to firma, której możesz zaufać!

Dbając również o komfort pracy naszych pracowników z dniem 01.12.2020 zmieniamy siedzibę, od tego dnia znajdziecie nas w najnowocześniejszym biurowcu w Bydgoszczy - Arkada Business Park.

Przewiń do profilu firmy