Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niderlandzkim

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.05.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 06.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych. Od prawie 25 lat z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność ─ dzięki temu z rodzinnego biznesu przekształciliśmy się w stabilne przedsiębiorstwo. Codziennie doskonalimy nasze rozwiązania i dzisiaj z dumą gwarantujemy Klientom na całym świecie wysoką jakość produktu oraz zwinne działanie.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych, sumiennych i nastawionych na rozwój osób na stanowisko:

    Specjalista ds. Obsługi Klienta
    z j. niderlandzkim
    Miejsce pracy: Gliwice

    Najważniejsze obowiązki:

    • Obsługa telefoniczna i mailowa klientów w języku niderlandzkim
    • Rozwiązywanie bieżących problemów klientów
    • Udział w przygotowaniu ofert dla klientów
    • Współpraca z działem handlowym

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość j. niderlandzkiego
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży i/lub obsługi klienta w języku niderlandzkim
    • Mile widziana znajomość branży (systemy osłonowe)
    • Praktyczna znajomość MS Office
    • Komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji z klientami
    • Samodzielność
    • Przejawianie własnej inicjatywy
    • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Przyjazną i miłą atmosferę pracy
    • Liczne szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego
    • Dużą samodzielność w działaniu
    Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy
    proszone są o przesłanie CV w języku polskim klikając w przycisk aplikowania.