Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Gigroup - PL

  • Bytom, śląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dla firmy specjalizującej się w sprzedaży profesjonalnych i nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckimNumer ref.: 5091

Zadania:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów niemieckojęzycznych
  • Doradztwo handlowe
  • Przygotowywanie ofert
  • Obsługa systemu informatycznego
  • Dbanie o rozwój oraz wizerunek firmy

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju
  • Dobra znajomość MS Office i Excel
  • Umiejętności organizacji pracy własnej
  • Zaangażowanie

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Odpowiedzialną, różnorodną i pełną wyzwań pracę
  • Pracę w młodej, niezwykle szybko i intensywnie rozwijającej się branży
  • Wsparcie całego Zespołu
  • Szkolenia
  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu w strukturze, ktora cały czas się rozwija
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet Multisport

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570

Ogłoszenie archiwalne