Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

aleja Grunwaldzka 50

Gdańsk

Specjalista ds. obsługi klienta
z j. niemieckim (BONUS NA START)
(Customer Service Representative with German)
Transcom jest globalnym specjalistą oferującym usługi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży i wsparcia technicznego. Mówisz swobodnie w języku niemieckim? Chcesz pracować z pozytywnymi ludźmi? A może szukasz miejsca gdzie wykorzystasz nabyte już doświadczenie? Ta oferta jest dla Ciebie! To właśnie dzięki naszym wykwalifikowanym i zmotywowanym pracownikom, Transcom jest globalnym liderem w branży BPO.

Wejdź i zobacz przygotowany przez nas krótki film: https://bit.ly/2zdqmtF

Twoje przyszłe zadania:

  • profesjonalna obsługa klienta, wedle ściśle określonych standardów,
  • udzielanie porad technicznych (połączenia przychodzące),
  • zamawianie wizyty serwisanta AGD.

Czego oczekujemy?

  • płynnej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (min. poziom to C1),
  • komunikatywnej znajomości języka polskiego lub angielskiego (min. B2),
  • chęci rozwoju w profesjonalnej obsłudze klienta, opartej na najwyższych standardach jakości,
  • zdolności do szybkiego przyswajania wiedzy,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę, z atrakcyjnym wynagrodzeniem (stała podstawa plus atrakcyjne premie uzależnione od wyników),
  • Dodatkowy BONUS 1000 zł NA START
  • możliwość awansu w oparciu o jasną i przejrzystą ścieżkę kariery,
  • szkolenia kompetencyjne z zakresu obsługi klienta,
  • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, dostęp do platformy kafeteryjnej myBenefit),
  • możliwość pracy zdalnej po wdrożeniu do projektu.

Nie żyjemy tylko pracą! Organizujemy często wyjścia integracyjne, konkursy na nagrody rzeczowe, oraz dni tematyczne.Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?
Kliknij tutaj i posłuchaj Ani :)

Atmosfera? Wszyscy piszą, że u nich jest genialna.
Naszą możecie zobaczyć na naszych social mediach:

Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy