Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Clicktrans

Clicktrans

aleja Grunwaldzka 303

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie bieżące serwisem internetowym: clicktrans.pl oraz clicktrans.de. Clicktrans posiada ponad 700 tysięcy użytkowników z całej Europy

  • kompleksowa obsługa klientów: kontakt mailowy, telefoniczny oraz chat

  • wsparcie w tłumaczeniach

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

  • sprawna obsługa komputera, pakiet MS Office

  • doskonała organizacja pracy

  • samodzielność w działaniu i odpowiedzialność

  • komunikatywność i umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • mowę o pracę, pełen etat

  • częściową pracę zdalną

  • dużą niezależność i samodzielność w pracy

  • finansowanie kursów językowych

  • dofinansowanie do karty Medicover Sport

  • możliwość udziału w ciekawych projektach np. udział w pracach nad rozwojem produktu, działaniach marketingowych: np. blog

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Clicktrans

Clicktrans jest największym w Polsce serwisem aukcji transportowych. Działamy od 2010 roku i dynamicznie się rozwijamy w Polsce i za granicą.

Szukamy osoby na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim lub hiszpańskim w serwisie internetowym Clicktrans.pl, działającym na rynku polskim, brytyjskim, hiszpańskim, włoskim oraz niemieckim.

Dołącz do naszego zespołu w Clicktrans!

Przewiń do profilu firmy