Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

EURO-ASTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kórnik, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

EURO-ASTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kórnicka 3

Kórnik

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa bieżących zamówień, prowadzenie rejestrów handlowych, kontakt z klientami (mailowy i telefoniczny)
  • praca stacjonarna (nie przewidujemy wyjazdów w delegację)

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z klientem

Mile widziane

  • znajomość oprogramowania Optima, programu Excel

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

O nas

Firma EURO-ASTAR poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta zagranicznego

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim, Kórnicka 3, Kórnik