Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim

MediCare Services sp. z o.o. sp. komandytowaO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

OPIS STANOWISKA:

  • kompleksowa obsługa klientów niemieckojęzycznych
  • utrzymywanie stałego kontaktu z klientami niemieckojęzycznymi
  • bieżący kontakt telefoniczny oraz mailowy w języku niemieckim
  • możliwość rozwoju w zakresie pozyskiwania niemieckojęzycznych partnerów biznesowych
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1 (warunek konieczny)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe godziny pracy: 08:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzupełnione o system premiowy
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dodatki świąteczne)
  • profesjonalne wdrożenie oraz wsparcie doświadczonych osób z zespołu
  • wysoką kulturę organizacyjną
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne