Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

BP Techem S.A.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klienta końcowego na rynku polskim i niemieckim

  • przygotowanie dokumentów w SAP ERP

  • koordynacja logistyczna firm spedycyjnych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży budowlanej)

  • doskonałe umiejętności organizacyjne

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • zdolność do pracy w dynamicznym i zorientowanym na cel zespole

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

BP TECHEM SA jest polską spółką, która od 1990 dostarcza specjalistyczne produkty i usługi do firm z branży przemysłowej. Naszą filozofią jest zrównoważony rozwój osiągany przez dywersyfikację portfela oferowanych rozwiązań oraz partnerską współpracę. Naszą misją jest niezawodność i tą wartością kierujemy się w naszych działaniach.

Zatrudniamy ponad 150 osób. Preferujemy skandynawski styl zarządzania firmą, w którym liczy się zdanie każdego pracownika, a sukces firmy budowany jest na wzajemnym szacunku i partnerskich relacjach. Wierzymy, że jest to jeden z powodów, który sprawia, że jesteśmy dobrym pracodawcą. Naszym sukcesem jest to, że ponad 40% pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat.

Wysoko cenimy wiedzę, kompetencje i zaangażowanie członków naszego zespołu, zdajemy sobie też sprawę z tego jak ważna jest satysfakcja i poczucie harmonii w życiu, więc dbamy o zachowanie równowagi między życiem osobistym a pracą. Oferujemy partnerskie warunki współpracy, bezpieczeństwo zatrudnienia i możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz. 926 ze zmianami).