Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Znasz język niemiecki i poszukujesz pracy gdzie w praktyczny sposób będziesz mógł/mogła wykorzystać język?

Jeśli tak, zapraszamy do aplikacji i dołączenia do zespołu w nowoczesnej firmie!

Twój zakres obowiązków

  • pomoc i aktywna obsługa Klienta

  • konsultacje taryfowe, przygotowywanie ofert taryfowych (w tym zapytania i reklamacje)

  • doradztwo w zakresie możliwości przedłużenia umowy

  • zarządzanie formami płatności (np.: deklaracje na fakturze; dostarczanie informacji o płatnościach ratalnych/przypomnieniach itp.)

  • sprzedaż produktów

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. na poziomie C1 lub wyższym)

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w sektorze telekomunikacyjnym)

  • doskonałe umiejętności organizacyjne

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • silne umiejętności analitycznego myślenia

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • zdolność do pracy w dynamicznym i zorientowanym na cel środowisku

Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę bezpośrednio z Klientem

  • realne możliwości rozwoju

  • pakiet benefitów: ubezpieczenie medyczne LuxMed oraz grupowe ubezpieczenie Generali, karta sportowa, "wczasy pod gruszą", kafeteria, możliwość nauki j. angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy