Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

S'portofino

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • wielokanałowy kontakt z klientem – obsługa mailowa, czat, odbieranie połączeń przychodzących,

  • sporadycznie połączenia wychodzące,

  • posprzedażowa obsługa klienta – udzielanie informacji dot. produktów, statusów wysyłek,

  • doradztwo produktowe,

  • praca z zamówieniami w systemie - edycja danych w zamówieniach, anulacje zamówień,

  • kontakt z przewoźnikami,

  • wsparcie tłumacza – tłumaczenie tekstów o tematyce modowej i sportowej.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta, obsłudze infolinii,

  • praca w programach do wielokanałowej obsługi klienta (np. Thulium, Genesys),

  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie,

  • znajomość j. polskiego,

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, (szczególnie obsługi programów komputerowych),

  • łatwość wysławiania się oraz formułowania myśli,

  • ukierunkowanie na klienta.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

S'portofino

S’portofino to multibrand odzieżowy stworzony z myślą o pasjonatach aktywnego stylu życia i miłośnikach mody. Jesteśmy dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowy styl i jakość produktów. Niezmiennie od 11 lat podążamy za najświeższymi, światowymi trendami i szukamy najlepszych, technologicznych rozwiązań, aby dostarczać naszym klientom doświadczenie na najwyższym poziomie – zarówno w kwestii mody, jak i sportu. W naszym portfolio mamy ponad 100 marek premium, które można znaleźć w 6 salonach w wyjątkowych lokalizacjach w Polsce oraz w sklepie internetowym www.sportofino.com, działającym na takich rynkach jak: Polska, Wielka Brytania, Niemcy, Czechy, Francja, Rumunia, Słowacja, Włochy, Hiszpania. Stań się częścią świata S’portofino!

Przewiń do profilu firmy