Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim – praca zdalna na część etatu

Manpower CoREO firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Praca zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim – praca zdalna na część etatuNumer ref.: CSS/184/NPA

Obowiązki:

  • Bycie pierwszym punktem kontaktu dla klientów niemieckojęzycznych
  • Odpowiadanie na zapytania telefonicznie, mailowo i poprzez chat
  • Edukowanie klientów w zakresie samodzielnej obsługi strony internetowej
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:

  • Biegła pisemna oraz ustna znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Dostępność do pracy na część etatu (ok. 8h dziennie) w elastycznym systemie zmianowym (od piątku do niedzieli pomiędzy 6.00 a 24.00)
  • Miejsce zamieszkania/pracy na terytorium Polski zapewniające prywatność i umożliwiające swobodną komunikację z klientem bez obecności osób postronnych
  • Znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office)

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik pracy i możliwość pracy na niepełny etat zdalnie z domu pracownika
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiety sportowe (MultiSport)
  • Zniżki na produkty naszego Klienta
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne