Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie relacjami z klientami z regionu DACH,

  • Obsługa klientów niemieckojęzycznych na wysokim poziomie,

  • Zapewnienie terminowości dostaw,

  • Przetwarzanie zamówień,

  • Rozwiązywanie roszczeń klientów,

  • Generowanie planowanych raportów oraz raportów ad-hoc,

  • Praca w systemie ERP AX,

Nasze wymagania

  • Warunek konieczny to znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej B2,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Znajomość systemu ERP AX będzie dodatkowym atutem,

  • Zorientowanie na wysoką jakość obsługi klientów,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w Call Center lub przy obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem,

  • Gotowość do nauki, otwartość na potrzeby klientów,

  • Empatia, komunikatywność, samodzielność w realizowaniu zadań,

  • Nastawienie na dobrą, profesjonalną współpracę w zespole,

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i terminowego realizowania zadań od początku do końca,

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Premia kwartalna,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Prywatna opieka medyczna Medicover Premium,

  • Karta sportowa,

  • Możliwość pracy hybrydowej,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Dofinansowanie do wypoczynku,

  • Możliwość rozwoju w dynamicznej organizacji,

  • Dostęp do szkoleń w tym do platformy językowej,

  • Zgrany zespół i dobra atmosfera pracy,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • paczki świąteczne

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland jest czołowym producentem okuć budowlanych - zamków wierzchnich, zamków wpuszczanych, wkładek bębenkowych, kłódek bębenkowych oraz systemów Master Key, oferującym szeroko rozbudowaną sieć sprzedaży usług serwisowych. Dzięki doświadczeniu i spełnianiu oczekiwań zdobyliśmy zaufanie Klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy firmą o wieloletnich tradycjach i bogatych doświadczeniach.

Przewiń do profilu firmy