Ta oferta pracy jest nieaktualna od 279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi Klienta z j. niemieckim

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-06-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja zatrudnienia
    nr licencji 3260
    Find your own at
    devire.pl
    Miejsce pracy: Warszawa
    KK/LSG

    Naszym klientem jest światowy lider, który od 25 lat w Polsce wspiera rynek farmaceutyczny wraz ze wszystkimi uczestnikami tego rynku tj. firmy farmaceutyczne, apteki, szpitale.
    Aktualnie poszukujemy osoby, która będzie wspierała  Klientów w kwestiach technicznych / IT z biegłym j.niemieckim i angielskim.

    Language Support Analyst with German

    Opis stanowiska:

    -obsługa zgłoszeń telefonicznych i mailowych (zarówno zagadnień sprzętowych, jak i programowych),
    -udzielanie zdalnego wsparcia technicznego oraz pomocy merytorycznej w zakresie systemów IT,
    -wsparcie użytkowników w zakresie eksploatacji sprzętu komputerowego i korzystania z sieci komputerowej.

    U Kandydatów zwracamy uwagę na:

    -biegła znajomość j. niemieckiego,
    -komunikatywna znajomość j. angielskiego,
    -zainteresowanie i chęć nauki zagadanień IT,
    -umiejętność analitycznego myślenia,
    -doświadczenie we wsparciu technicznym lub customer service mile widziane,
    -zainteresowania techniczne.

    Nasz Klient zapewnia:

    -atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i stopnia znajomości języków,
    -rozwój w obszarze IT,
    -możliwość wewnętrznego awansu,
    -praca w międzynarodowym środowisku,
    -możliwość do wyspania się :) praca zmianowa, pon-pt w godzinach: 8-20.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.