Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta z j.niemieckim

East Power sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa i rozwijanie trwających kontraktów,

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami,

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych kontrahentów niemieckim,

  • Przygotowanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych,

  • Nadzorowanie postępu realizacji zamówień klientów.

Nasze wymagania

  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (min. B2),

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych,

  • Orientacji na wynik oraz umiejętności budowania długoterminowych relacji z klientami,

  • Dyspozycji i gotowości do odbywania podróży służbowych.

Mile widziane

  • Wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży B2B,

  • Prawa jazdy kat. B,

  • Wcześniejsze doświadczenie w agencji pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę,

  • Wysokie premie za wyniki sprzedażowe,

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • Brak dress code,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Dofinansowanie do karty multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

East Power sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oraz East Power GmbH z siedzibą w Berlinie, świadczą kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Posiadamy zezwolenie na prowadzenie agencji pracy na terenie Polski oraz Niemiec.

Przewiń do profilu firmy