Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim (x/k/m)

MYCS Sp. z o.o.

  • Cynkowa 12, Prawobrzeże, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Cynkowa 12

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientami w języku niemieckim, przez telefon, e-mail lub sms

  • Proaktywność we wspieraniu działu logistyki w zadaniach i projektach w zakresie planowania oraz usprawniania codziennej pracy

  • Planowanie wizyt montażowych mebli MYCS u klienta

  • Wprowadzanie zmian harmonogramu dostaw zgodnie z potrzebami klienta oraz firmy

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego zarówno w mowie jak i piśmie

  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów

  • Umiejętność dobrego komunikowania się zarówno z klientami jak i z zespołem

  • Dokładność oraz zwracanie uwagi na detale

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze klienta, pakiecie Microsoft office lub systemach do obsługi klientów (Zendesk, systemy ERP)

To oferujemy

  • Partnerstwo oraz przyjazną atmosferę pracy

  • Dużą swobodę i niezależność w podejmowaniu decyzji

  • Możliwości pracy według własnego rytmu dzięki elastycznym godzinom pracy

  • Pracę w organizacji, która działa w oparciu o założenia holakracji i samozarządzania

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • dodatkowy urlop

MYCS oznacza tworzenie mebli, które kochasz - dokładnie takich, jak chcesz!

MYCS jest firmą zajmującą się internetową sprzedażą spersonalizowanych mebli modułowych. Chcąc stać się potentatem na rynku meblarskim i mistrzem w procesach logistycznych, szukamy pełnych pasji ludzi, którzy nie chcą pracować w korporacyjnych strukturach. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy