Specjalista ds. obsługi Klienta z j. niemieckim / YOER Polska

YOERO firmie

4 800
brutto / mies.
  • Kościan, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

YOER

Bernardyńska 2

Kościan

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa mailowa i telefoniczna Klienta niemieckojęzycznego
  • Tłumaczenie ofert produktów w serwisie Amazon
  • Tłumaczenie instrukcji obsługi z j. polskiego na j. niemiecki
  • Weryfikacje danych z zamówień Klientów w różnych systemach
  • Dostarczanie dokładnych i kompletnych informacji Klientowi, stosując odpowiednie metody/narzędzia udostępnione przez firmę

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Wysoki poziom komunikatywności, poprawności i płynności językowej
  • Profesjonalizm w kontakcie z Klientem
  • Dobra organizacja pracy, sumienność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Wynagrodzenie miesięczne 4800 zł brutto (w tym 700 zł brutto premii uznaniowej za dobrze wykonywaną pracę)
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez liczne szkolenia dopasowane do potrzeb pracownika
  • Wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00)
  • Długofalową współpracę oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Cykliczne imprezy integracyjne w Polsce i za granicą
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na produkty marki YOER
  • PAKIET MEDYCZNY – dostęp do ponad 4000 placówek w całej Polsce (w tym około 320 placówek w Wielkopolsce z czego aż 8 mieści się w Kościanie)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i dystrybucją nowoczesnego sprzętu drobnego AGD pod własną marką Yoer. Stanowimy zgrany zespół ambitnych, energicznych ludzi z zapałem do pracy. Stawiamy na pracowników rozwijających się, chcących poszerzać swoje umiejętności i kompetencje.

Jeśli zainteresuje nas Twoja kandydatura skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby ustalić termin rozmowy kwalifikacyjnej.

Specjalista ds. obsługi Klienta z j. niemieckim / YOER Polska, Bernardyńska 2, Kościan