Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. obsługi klienta z j. rumuńskim

EMPIK Spółka AkcyjnaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jako jeden z najpopularniejszych serwis z odbitkami i fotogadżetami w Polsce i Europie pomagamy naszym Klientom zachować najpiękniejsze wspomnienia.

Inspirujemy  do tworzenia unikalnych prezentów - nasza oferta umożliwia wywołanie zdjęć w dowolnym formacie, przygotowanie fotoksiążki, a także wykonanie spersonalizowanych  kubków, koszulek, poduszek, maskotek, puzzli czy plakatów.

Empik Foto to przede wszystkim pasja i radość tworzenia, która przekłada się na popularność i zaufanie.

Do naszego zespołu szukamy osoby, która jest nastawiona na zrozumienie i poznanie potrzeb klienta. Dla której radość w codziennie pracy daje pomoc innym i, która przyczyni się do wywołania uśmiechu na twarzach naszych klientów. Kogoś, kto pomoże nam zapewnić najlepsze doświadczenie klienckie, a obsługą na najwyższym poziomie oraz działaniami marketingowymi pomoże nam wzmocnić markę Empik Foto w Rumuni.

Twoje przyszłe zadania:

  • Obsługa klienta zagranicznego Empik Foto Rumunia;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki Empik Foto na rynku rumuńskim;
  • Obsługa zamówień e-commerce, odpowiadanie na pytania i potrzeby klientów;
  • Działania marketingowe - współpraca z influencerami i promocja produktów;
  • Utrzymywanie relacji z klientami i partnerami biznesowymi.

Jeśli:

  • Biegle posługujesz się językiem rumuńskim;
  • Masz komunikatywną znajomość języka polskiego lub angielskiego;
  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta oraz znasz proces zamówień online;
  • Cechuję Cię empatia i umiejętność jak najlepszego rozpoznania perspektywy i potrzeb klienta;
  • Jesteś osobą samodzielną w działaniu i myśleniu, cechuje Cię wysoka kultura osobista;
  • Masz doskonałe zdolności komunikacyjne, niesie Cię pozytywna energia;
  • Sprawnie posługujesz się programami MS Office;
  • Jesteś osobą samodzielną i potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę…

to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Ogłoszenie archiwalne