Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta z j. włoskim

Arche Consulting Sp z o.o.

4 5008 000 brutto / mies.
  • Wadowice

    Wadowice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 15
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za pełen proces wsparcia klienta w języku włoskim,

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi i dostawcami,

  • obsługa zapytań dotyczących problemów technicznych (dział IT support) lub zamówień, płatności i specyfikacji produktu,

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy, m.in. dział sprzedaży, logistyki, magazyn, druga linia wsparcia – twoje wsparcie będzie ważne w funkcjonowaniu całej organizacji,

  • uzupełnianie danych w systemie ERP oraz praca na pakiecie MS Office.

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobra znajomość j. włoskiego (min. B2) oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B1),

  • wymagane doświadczenie w obszarze customer service, logistyce lub sprzedaży,

  • wykształcenie wyższe – mile widziane,

  • umiejętność rozwiązywania problemów, proaktywność w codziennych działaniach,

  • indywidualne podejście do klienta,

  • umiejętność pracy w teamie - pomóż innym, a ktoś pomoże Tobie!

  • staranność w wykonywanych obowiązkach oraz duża dbałość o szczegóły,

  • osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia,

  • możliwość długoterminowego rozwijania struktur działu Customer Service/Order Management/Sprzedaży

  • szansę na szybki awans i określoną ścieżkę kariery

  • szkolenia wewnętrzne i bogaty pakiet benefitów (min. opieka medyczna, ubezpieczenia, karta MultiSport, możliwość zdobycia certyfikatów),

  • rzeczywiste wsparcie ze strony profesjonalistów i komfortowe warunki pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

Screening telefoniczny

2

Weryfikacja języków obcych

3

Rozmowa z managerem

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Przewiń do profilu firmy