Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta z jęz. angielskim

Sciendo

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • praca zdalna z domu, okazyjne wyjazdy służbowe,

  • kontakty z klientami międzynarodowymi poprzez mail, telefon, komunikatory internetowe,

  • współpraca z różnymi działami firmy przy obsłudze klientów,

  • koordynacja wdrażania usług dla nowych klientów,

  • pozyskiwanie niezbędnych informacji od klientów,

  • przygotowanie raportów i analiz związanych z realizacją usług.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego, w tym Business English, znajomość dodatkowego języka obcego będzie dodatkowym atutem,

  • wykształcenie wyższe oraz przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe,

  • skrupulatność, dokładność, umiejętność pracy z dużą ilością informacji,

  • pełna dyspozycyjność, tj. brak innych stałych zajęć,

  • miejsce zamieszkania w Polsce,

  • warunki do pracy w domu (pokój do wyłącznego użytku, spokój, internet).

To oferujemy

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,

  • wewnętrze szkolenia wdrażające i przygotowujące do pracy w branży wydawniczej,

  • pracę w środowisku międzynarodowym,

  • możliwość pracy z domu,

  • komercyjne konto Zoom oraz MS Teams do rozmów telefonicznych.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Sciendo

Firma De Gruyter Poland działająca pod marką Sciendo (www.sciendo.com) jest jednym z czołowych dostawców profesjonalnych usług wydawniczych na światowym rynku publikacji naukowych. Firma należy do grupy wydawniczej De Gruyter (www.degruyter.com).

Przewiń do profilu firmy