Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta z jęz. angielskim

MCC Poznań Sp. z o.o.

Poznańska 34B

Swadzim (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów firmowych w zakresie wyznaczonym przez wewnętrzne procedury (bieżący kontakt z klientem, przyjmowanie zleceń, stały kontakt z produkcją przy realizacji zlecenia, itp.)

  • monitorowanie i analiza stanów magazynowych oraz poziomu sprzedaży i rentowności obsługiwanych klientów

  • zapewnienie właściwego przepływu informacji pomiędzy klientem a działami firmy (i odwrotnie)

  • wdrażanie nowych projektów klienta (przy współpracy z Działem Technologii i Działem Graficznym)

  • sporządzanie i uaktualnianie wzorników zawierających zaakceptowane przez klienta wzory etykiet, zgodnie z przyjętymi w firmie zasadami

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • chęć do pracy i nauki nowych umiejętności

  • praktyczna umiejętność posługiwania się jęz. angielskim (w mowie i w piśmie) – w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • świadczenia MyBenefit / Multisport

  • prywatna opieka medyczna

  • przyjazna atmosfera pracy

  • dodatkowe świadczenia z okazji świąt

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowe świadczenia pieniężne na święta

Etapy rekrutacji
1

rozmowa z Kierownikiem Obsługi Klienta

2

rozmowa z Dyrektorem Sprzedaży + HR

MCC Poznań Spółka z o.o. jest obecna na rynku poligraficznym od 1982 roku, od 2022 roku działa w ramach Grupy MCC (Multi-Color Corporation) - jednego z największych na świecie koncernów produkujących etykiety oraz oferujących dodatkowe rozwiązania w tym zakresie.

Misją MCC Poznań jest dostarczanie najlepszych rozwiązań w zakresie etykiet, które pomagają naszym klientom budować ich marki oraz wartości dodanej naszym współpracownikom, udziałowcom i społecznościom, w których działamy.

Przewiń do profilu firmy