Ta oferta pracy jest nieaktualna od 927 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta z Jęz. Czeskim

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań dla klientów na całym świecie, osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
SOK/U

Opis stanowiska:

  • kontakt telefoniczny z klientami w jęz. czeskim
  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów z zagranicy
  • doradztwo w zakresie proponowanych usług i produktów
  • przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobra znajomość jęz. czeskiego  min. C1/C2
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy z klientem
  • otwartość, komunikatywność, pozytywne nastawienie i samodzielność
  • bardzo dobra znajomośc pakietu MS Office

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość codziennej pracy w języku obcym
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się