Ta oferta pracy jest nieaktualna od 264 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi klienta z jęz. niemieckim

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Webhelp jest jednym z największych usługodawców w zakresie customer care w Europie. W 21 państwach na całym świecie zatrudnienie znalazło około 30.000 pracowników w 81 oddziałach firmy. Grupa Webhelp jest na rynku od 15 lat i w tym czasie rozwinęła swoją działalność od usług call center do pierwszej klasy usługodawcy w zakresie multichannel solutions. Od początku istnienia firmy Webhelp kładziemy nacisk na rozsądne rozwiązania oraz pozytywne postrzeganie marki przez naszych Klientów.

    Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    EA/10/17

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowa obsługa klientów niemieckojęzycznych europejskich linii lotniczych

    Na czym będzie polegała Twoja praca?

    • Odbieranie telefonów przychodzących w języku niemieckim (np. zmiana w zamówieniu, bieżąca obsługa Klientów)
    • Odpisywanie na e-maile w języku niemieckim

    Czego od Ciebie wymagamy?

    • Biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (poziom C1)
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (poziom B1)
    • Umiejętności obsługi komputera
    • Wysokiej kultury osobistej
    • Chęci do pracy w zespole
    • Dyspozycyjności
    • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej/e-mailowej obsłudze klienta

    Co możemy Ci zaoferować?

    • Umowę o pracę
    • Wynagrodzenie w wysokości 4250 zł przez pierwsze 5 tygodni szkolenia, następnie 4500 zł brutto
    • Dofinansowanie do karty Benefit MultiSport
    • Prywatną opieka medyczną
    • Bony świąteczne
    • Życzliwą atmosferę pracy i możliwość rozwoju
    • Stały kontakt z językiem niemieckim

    Możliwość rozpoczęcia pracy od 06 listopada lub później.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania-
    być może szukamy właśnie Ciebie!

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesów rekrutacyjnych”. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).