Ta oferta pracy jest nieaktualna od 187 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim

  • Bydgoszcz, Sępólno Krajeńskie, Brzoza (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MDD Sp. z o.o. zajmuje czołowe miejsce wśród producentów w segmencie mebli biurowych. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania w aranżacji nowoczesnego biura, a produkty MDD z dużym powodzeniem znajdują odbiorców na całym świecie. W chwili obecnej sprzedaż prowadzona jest już na 60 rynkach międzynarodowych i stale rośnie. MDD to Firma Godna Zaufania oraz zwycięzca w rankingu dla najbardziej dynamicznych polskich firm z regionu kujawsko-pomorskiego w 2016 roku.

    W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz, Sępólno Krajeńskie, Brzoza (pow. bydgoski)

    Opis stanowiska:

    • Profesjonalna obsługa klienta w języku angielskim zgodnie ze standardami firmy
    • Działania marketingowe na podległych rynkach
    • Redagowanie treści na potrzeby zagranicznych portali internetowych
    • Tłumaczenie tekstów branżowych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2
    • Umiejętności pozyskiwania klientów i budowania długoterminowych relacji z klientem
    • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
    • Inicjatywy, zaangażowania oraz optymizmu

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • Możliwość pracy częściowo w systemie home office
    Prosimy o wysyłanie kompletnych dokumentów (list motywacyjny i CV z klauzulą o ochronie danych osobowych) za pomocą przycisku:

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.