Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim

BREMBO POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Brembo to znana włoska marka, która od ponad 50 lat dostarcza systemy hamulcowe do wszelkich typów samochodów oraz motocykli na całym świecie. Nasze fabryki znajdują się w 19 krajach, a od prawie 20 lat istniejemy także w Polsce. W czterech funkcjonujących zakładach w naszym kraju zatrudniamy ponad 2000 osób. Pozycję na rynku budujemy dzięki ciągłemu rozwojowi w kierunku nowych technologii oraz wysokiej jakości naszej pracy.

Takie podejście wymaga nieustannej dbałości o park maszynowy przez osoby zatrudnione na stanowisku

Specjalista ds. Obsługi Klienta
z językiem angielskim

Główne zadania realizowane na stanowisku:

  • Analiza i wprowadzanie zamówień klientów do systemu ERP
  • Uzgadnianie terminów i monitorowanie realizacji zamówień klientów
  • Organizacja transportu wyrobów do klientów
  • Obsługa portali klientowskich
  • Kompleksowa obsługa reklamacji logistycznych
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientem
  • Przygotowanie raportów poziomu obsługi klienta, poziomu zamówień
  • Prowadzenie dokumentacji działu zgodnie z przyjętymi standardami firmy

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta
  • Znajomość procesów logistycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presja czasu
  • Znajomość Pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Zdolność szybkiego uczenia się i adaptowania do nowych zadań
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet Opieka Medyczna oraz Ubezpieczenie Grupowe
  • Dofinansowanie do Karty Benefit Multisport
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych („Wczasy pod gruszą”, bony i paczki świąteczne, dofinasowanie do wypoczynku dzieci)
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach oraz kursach językowych

Kliknij przycisk aplikuj, aby wysłać do nas CV.

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia: 29.08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych”.

Ogłoszenie archiwalne