Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Angielskim i Francuskim lub Niemieckim

UL International

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów UL z obszaru Europy, w tym: przyjmowanie zgłoszeń oraz zapytań klientów i podejmowanie odpowiednich działań.

  • Aktualizacja i zapewnienie poprawności danych w odpowiednich systemach (np. zmiany danych osobowych, transfery plików itp.).

  • Zapewnienie wsparcia dla klientów w zapytaniach nie-technicznych oraz dotyczących ogólnych informacji o UL.

  • Administrowanie wewnętrznym systemem My UL.

  • Bliska współpraca z innymi departamentami, m.in. Dział Prawny, Księgowość, Sprzedaż oraz Inżynierowie.

  • Udział w projektach związanych z kreowaniem rozwiązań oraz usprawnień w obszarze jakości obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub w dziale sprzedaży.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i francuskiego lub niemieckiego.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Umiejętność budowania relacji, pro-kliencie podejście oraz inicjatywa.

  • Świetne umiejętności komunikacyjne i umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Dobra organizacja pracy, zwracanie uwagi na szczegóły i umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w środowisku doświadczonego, otwartego i zmotywowanego zespołu.

  • Świadczenia dodatkowe: bonus roczny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, dodatek urlopowy.

  • Szereg szkoleń i wsparcie rozwoju pracowników w ramach departamentu oraz UL University.

  • Jasno określoną ścieżkę kariery w ramach działu oraz całej organizacji.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość angażowania się w ciekawe inicjatywy.

  • Możliwość pracy w pełni zdalnej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

CV

  • Prosimy przesyłać CV w języku angielskim.

A global leader in applied safety science, UL Solutions transforms safety, security and sustainability challenges into opportunities for customers in more than 100 countries. UL Solutions delivers testing, inspection and certification services, together with software products and advisory offerings, that support our customers’ product innovation and business growth. The UL Certification Marks serve as a recognized symbol of trust in our customers’ products and reflect an unwavering commitment to advancing our safety mission. We help our customers innovate, launch new products and services, navigate global markets and complex supply chains and grow sustainably and responsibly into the future. Our science is your advantage.

Working at UL is an exciting journey that twists and turns daily. We thrive in the twists and revel in the turns. This is our every day. This is our normal.

Curious? To learn more about us and the work we do, visit UL.com

Przewiń do profilu firmy