Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim

DOT2DOT S.A.

  • Kowale (pow. gdański)

    Kowale (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca koordynacja procesu realizacji zleceń, ewentualnych zwrotów i reklamacji

  • udzielanie klientom informacji o złożonych zamówieniach i produktach

  • wystawianie dokumentacji związanej z zamówieniami i dostawami

  • przygotowywanie ofert kalkulacji

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie B2/C1 (mile widziana znajomość języka niemieckiego)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w branży poligraficznej mile widziane)

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • inicjatywa i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • program wdrożenia do organizacji,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • system premiowy uzależniony od wyników pracy,

  • ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • ubezpieczenie dziecka na preferencyjnych warunkach,

  • przyjazną atmosferę i zgrany zespół profesjonalistów,

  • dodatki do zakwaterowania w przypadku zmiany miejsca zamieszkania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Grupa Dot2Dot powstała z połączenia czołowych polskich firm z obszaru produkcji opakowań, które realizują najbardziej skomplikowane projekty i globalne kontrakty w tym zakresie. Ponad 30 lat doświadczenia w branży daje nam miano jednego z liderów w produkcji opakowań w Polsce.

Dużą wagę przykładamy do BHP oraz ekologii. U nas możesz zdobywać swoje doświadczenie zawodowe w przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze oraz skorzystać z fajnych benefitów : )

Jeśli właśnie jesteś na etapie poszukiwania odpowiedniej dla siebie ścieżki zawodowej zajrzyj do nas! W Dot2Dot mamy coś dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy