Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Angielskim

Sciendo

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • praca zdalna z domu, okazyjne wyjazdy służbowe,

  • kontakty z klientami międzynarodowymi poprzez mail, telefon, komunikatory internetowe,

  • współpraca z różnymi działami firmy przy obsłudze klientów,

  • koordynacja wdrażania usług dla nowych klientów,

  • pozyskiwanie niezbędnych informacji od klientów,

  • przygotowanie raportów i analiz związanych z realizacją usług.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego, w tym Business English, znajomość dodatkowego języka obcego będzie dodatkowym atutem,

  • wykształcenie wyższe oraz przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe,

  • skrupulatność, dokładność, umiejętność pracy z dużą ilością informacji,

  • pełna dyspozycyjność, tj. brak innych stałych zajęć,

  • miejsce zamieszkania w Polsce,

  • warunki do pracy w domu (pokój do wyłącznego użytku, spokój, internet).

To oferujemy

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,

  • wewnętrze szkolenia wdrażające i przygotowujące do pracy w branży wydawniczej,

  • pracę w środowisku międzynarodowym,

  • możliwość pracy z domu,

  • komercyjne konto Zoom oraz MS Teams do rozmów telefonicznych.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Firma De Gruyter Poland działająca pod marką Sciendo (www.sciendo.com) jest jednym z czołowych dostawców profesjonalnych usług wydawniczych na światowym rynku publikacji naukowych. Firma należy do grupy wydawniczej De Gruyter (www.degruyter.com).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie życiorysu ze zdjęciem w języku angielskim.

Prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Sciendo

Sciendo (www.sciendo.com) is one of the world’s leading companies providing professional publishing services to the academic market. The company is owned by De Gruyter (www.degruyter.com), an academic publishing house based in Berlin, Germany.

Sciendo provides services and solutions to organisations such as university presses, societies and individual authors. They publish journals, books, conference proceedings and a variety of other publications, either in Open Access or Paid Access.

Przewiń do profilu firmy