Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi klienta z językiem angielskim

  • Radom, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma produkcyjna z branży reklamowej
    oferuje pracę w miłym Zespole w biurze firmy AMGS Group.

    Miejsce pracy: Radom

    Zarobki: od 2300 netto do 8000 zł, (od 2800 zł netto dla pracownika niemieckojęzycznego).

    Obowiązki:

    • Obsługa bieżąca posprzedażowa, wyszukiwanie i wsparcie w pozyskaniu nowych Klientów z rynków europejskich.
    • Mile widziane doświadczenie w dziale handlowym agencji reklamowej, doświadczenie w obsłudze Klienta przez telefon lub pracy w dziale administracyjnym sprzedaży.
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów, prowadzenia swobodnej i kulturalnej rozmowy telefonicznej. Umiejętność samoorganizacji pracy.

    Wymaganie formalne:

    • Znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
    • Znajomość języka polskiego nie jest konieczna, pod warunkiem podstawowej znajomości jęz. angielskiego.
    • Dobra znajomość Pakietu Office/Programy Biurowe Microsoft.
    • Chętnie zatrudnimy Obcokrajowca znającego, któryś z poniższych języków oraz angielski w stopniu podstawowym.

    Atutem będzie komunikatywna znajomość - któregoś z języków obcych:

    • niemiecki – (pensja podstawowa dla Pracownika niemieckojęzycznego od 2800 zł netto)
    • włoski
    • hiszpański
    • francuski

    Oferujemy:

    • Możliwość uczestniczenia w targach zagranicznych, a także delegowania do pracy w biurze zagranicznym firmy, możliwość pracy zdalnej.
    • Narzędzia pracy: telefon służbowy, laptop. Dla najlepszych pracowników dodatkowe bonusy.

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomoca przycisku aplikowania.