Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim

  • Trzcianka, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Trzcianka
    Nr ref.: KS04/2018/PLSC

    Firma Hydro to czołowy producent profili aluminiowych
    w Polsce. Oferujemy innowacyjne produkty
    i innowacyjne rozwiązania opierając się
    na spełnianiu i przekraczaniu oczekiwań
    naszych Klientów. Dlatego poszukujemy osób,
    które nie boją się wyzwań i zmian,
    sięgają po nowoczesne pomysły, lubią
    pracować zespołowo, chcą rozwijać swój potencjał,
    uczyć się od najlepszych i kształtować swoją karierę.

    W związku z rozwojem firmy
    poszukujemy kandydata/kandydatki
    na stanowisko: specjalista ds. obsługi klienta w języku angielskim

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Kompleksowa obsługa zamówień i wysyłek produkcyjnych
    • kontakt z klientem

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Ms Office
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Mile widziane  doświadczenie w pracy z klientem
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

    OFERUJEMY:

    • Pracę w sympatycznym, młodym zespole
      w dynamicznie rozwijającej się branży automotive
    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • Pakiet socjalny (karty przedpłacone, paczki świąteczne)
    • Prywatną opiekę medyczną oraz karty MultiSport
    • Ubezpieczenia grupowe po preferencyjnych warunkach